Skill Tree: Sniping Ranger ST2: Difference between revisions
From Elwiki
Shironsaki (talk | contribs) No edit summary |
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 1: | Line 1: | ||
{ | {| cellpadding="10" style="border-collapse: collapse; border: 0px solid rgb(0, 0, 0); width=100%; align=center;" | ||
| | |- | ||
| | | | ||
| 15- | | | ||
| | | [[File:Shooting Magnum.png|link=Shooting Magnum]] | ||
| 25- | | | ||
| | |style="background:{{ColorSel|CharLight|Rena}}"| [[File:Basic Magic Training.PNG|link=Basic Magical Offense Training]] | ||
| | | Level 15 (3 SP) | ||
| 35- | |- | ||
| | | | ||
}} | | | ||
| [[File:Humming Wind.png|link=Humming Wind]] | |||
| | |||
|style="background:{{ColorSel|CharLight|Rena}}"| [[File:Hawkeye.png|link=Hawkeye]] | |||
| Level 25 (3 SP) | |||
|- | |||
| | |||
| [[File:Guide Arrow.png|link=Guided Arrow]] | |||
| | |||
| [[File:Entangle.png|link=Entangle]] | |||
|style="background:{{ColorSel|CharLight|Rena}}"| | |||
| Level 30 (3 SP) | |||
|- | |||
| | |||
| [[File:Gentle Arrow.png|link=Sharpened Arrow]] | |||
| | |||
| [[File:Enhanced Bowstring.png|link=Arrow Mastery]] | |||
|style="background:{{ColorSel|CharLight|Rena}}"| | |||
| Level 35 (3 SP) | |||
|- | |||
| | |||
| [[File:Crazy Shot.png|link=Crazy Shot]] | |||
| | |||
| [[File:Gungnir.png|link=Gungnir]] | |||
|style="background:{{ColorSel|CharLight|Rena}}"| [[File:Reflect_Kick.png|link=Reflective Kick]] | |||
| Level 40 (3 SP) | |||
|} |
Revision as of 22:38, 22 November 2018
File:Shooting Magnum.png | Level 15 (3 SP) | ||||
Level 25 (3 SP) | |||||
File:Guide Arrow.png | File:Entangle.png | Level 30 (3 SP) | |||
File:Enhanced Bowstring.png | Level 35 (3 SP) | ||||
File:Crazy Shot.png | File:Gungnir.png | File:Reflect Kick.png | Level 40 (3 SP) |