Skill Tree: Little Specter ST2: Difference between revisions
From Elwiki
Shironsaki (talk | contribs) No edit summary |
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 1: | Line 1: | ||
{ | {| cellpadding="10" style="border-collapse: collapse; border: 0px solid rgb(0, 0, 0); width=100%; align=center;" | ||
| | |- | ||
| | | | ||
| 15- | | | ||
| | | [[File:ALS_10P.png|link=Assimilation]] | ||
| 25- | | | ||
| | |style="background:{{ColorSel|CharLight|Ara}}"| [[File:RPassive3.png|link=Basic Physical Offense Training]] | ||
| 30- | | Level 15 (3 SP) | ||
| | |- | ||
| 35- | | | ||
| | | | ||
| | | [[File:ALS_1.png|link=Phantom Fox Stance 1 : Savor]] | ||
| | |||
|style="background:{{ColorSel|CharLight|Ara}}"| [[File:ALS_9P.png|link=Specter Power Release]] | |||
| Level 25 (3 SP) | |||
|- | |||
| | |||
| [[File:ALS_3.png|link=Phantom Fox Stance 2 : Discordance]] | |||
| | |||
| [[File:ALS_4.png|link=Mana Drain]] | |||
|style="background:{{ColorSel|CharLight|Ara}}"| | |||
| Level 30 (3 SP) | |||
|- | |||
| | |||
| [[File:ALS_6.png|link=Exorcism Stance 2 : Specter Restraints]] | |||
| | |||
| [[File:ALS_2.png|link=Specter Walk]] | |||
|style="background:{{ColorSel|CharLight|Ara}}"| | |||
| Level 35 (3 SP) | |||
|- | |||
| | |||
| [[File:ALS_5.png|link=Exorcism Stance 4 : Darkness Sever]] | |||
| | |||
| [[File:ALS_7.png|link=Spell : Storm]] | |||
|style="background:{{ColorSel|CharLight|Ara}}"| [[File:ALS_8.png|link=Spell: Ellipse of Blades]] | |||
| Level 40 (3 SP) | |||
|} |
Revision as of 00:15, 23 November 2018
File:ALS 10P.png | Level 15 (3 SP) | ||||
File:ALS 1.png | File:ALS 9P.png | Level 25 (3 SP) | |||
File:ALS 3.png | File:ALS 4.png | Level 30 (3 SP) | |||
File:ALS 6.png | File:ALS 2.png | Level 35 (3 SP) | |||
File:ALS 5.png | File:ALS 7.png | File:ALS 8.png | Level 40 (3 SP) |