Skill Tree: Sakra Devanam ST2: Difference between revisions
From Elwiki
Shironsaki (talk | contribs) No edit summary |
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 1: | Line 1: | ||
{ | {| cellpadding="10" style="border-collapse: collapse; border: 0px solid rgb(0, 0, 0); width=100%; align=center;" | ||
| | |- | ||
| | | | ||
| 35- | | | ||
| | | [[File:Lowbrandish.png|link=Tiger Stance 3 : Earth Axis]] | ||
| 45- | | | ||
| | |style="background:{{ColorSel|CharLight|Ara}}"| [[File:STPassive2.png|link=Intermediate Physical Offense Training]] | ||
| 50- | | Level 35 (4 SP) | ||
| | |- | ||
| | | | ||
| | | [[File:TurbulentWave.png|link=Tiger Stance 4 : Raging Wave]] | ||
| | | | ||
| [[File:BrutalPiercing.png|link=Ultimate Spearmanship]] | |||
|style="background:{{ColorSel|CharLight|Ara}}"| | |||
| Level 45 (4 SP) | |||
|- | |||
| | |||
| [[File:QuickenGuard.png|link=Flashy Wit]] | |||
| | |||
| [[File:YRPassive1.png|link=Self-defense_Spirit]] | |||
|style="background:{{ColorSel|CharLight|Ara}}"| [[File:PeerlessnessSlash.png|link=Matchless Truth]] | |||
| Level 50 (4 SP) | |||
|- | |||
| | |||
| [[File:Supression.png|link=Suppression]] | |||
| | |||
| [[File:ShallowAssault.png|link=Flying Kite]] | |||
|style="background:{{ColorSel|CharLight|Ara}}"| | |||
| Level 55 (5 SP) | |||
|- | |||
| | |||
| [[File:PowerofTiger.png|link=Tiger Power]] | |||
| | |||
| [[File:Fullmoon Slash.png|link=Full Moon Slash]] | |||
|style="background:{{ColorSel|CharLight|Ara}}"| | |||
| Level 60 (5 SP) , (10 SP, 3 SP) | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| [[File:SD.png|link=Heaven's Wrath]] | |||
| | |||
|style="background:{{ColorSel|CharLight|Ara}}"| | |||
| Level 65 (10 SP) | |||
|} |