Void Princess/Skills: Difference between revisions
From Elwiki
No edit summary |
Gameboy224 (talk | contribs) (→Active) |
||
Line 38: | Line 38: | ||
| width="40" | [[Image:AishaS15.png]] | | width="40" | [[Image:AishaS15.png]] | ||
| align="center" width="150" | [[Petit Angkor]] | | align="center" width="150" | [[Petit Angkor]] | ||
|- | |||
| width="40" | [[Image:AishaS15.png]] | |||
| align="center" width="150" | Awakened:<br>[[Petit Angkor - Heavy Stone]] | |||
|- | |- | ||
| width="40" | [[File:ShadowBody.png]] | | width="40" | [[File:ShadowBody.png]] |