Skill Tree: Dimension Witch ST2-1: Difference between revisions
From Elwiki
Gameboy224 (talk | contribs) (Created page with "{| cellpadding="10" style="border-collapse: collapse; border: 0px solid rgb(0, 0, 0); width=100%; align=center;" |- | | | link=Energetic Body | |styl...") |
m (Text replacement - "{{IconHover\|image-up=LockCover\.png\|image-down=(.*?)\|link=(.*?)}}" to "{{st|X|$1|$2|locked}}") |
||
(5 intermediate revisions by 3 users not shown) | |||
Line 1: | Line 1: | ||
{| | {{Skill Tree 2 | ||
|- | | Character=Aisha | ||
| | | 35-2={{st|X|Shadow Body.png|Energetic Body}} | ||
| | | 35-4={{st|X|STPassive2.png|Intermediate Physical Offense Training}} | ||
| 45-1=[[Image:HeavyPress.png|link=Heavy Press]] | |||
| | | 45-3={{st|X|DWSActive1.png|Impact Hammer|locked}} | ||
| 50-1={{st|X|DWActive1.png|Space Distortion}} | |||
| 50-3={{st|X|Wormhole.png|Worm Hole}} | |||
|- | | 50-4={{st|X|ManaflowOverdrive.png|Manaflow Overdrive}} | ||
| 55-1={{st|X|DWSActive2.png|Screw Driver - Tornado}} | |||
| 55-3={{st|X|ScrewDriverDrill.png|Screw Driver - Driller}} | |||
| | | 60-1={{st|X|DWPassive2.png|Magic Staff}} | ||
| 60-3={{st|X|DWPassive1.png|Space Leap|locked}} | |||
| | }} | ||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| {{ | |||