Template:KD6: Difference between revisions
From Elwiki
Line 80: | Line 80: | ||
|- align=center | |- align=center | ||
| align=left rowspan=2 | →→'''X''' | | align=left rowspan=2 | →→'''X''' | ||
| 7 | |||
| '''LA2''' | |||
|- align=center | |||
| ? | | ? | ||
| | | | ||
|- align=center | |- align=center | ||
| align=left | →→↑'''Z''' | | align=left | →→↑'''Z''' |
Revision as of 20:08, 25 April 2014
Guardian
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Fury Guardian
|
Iron Paladin
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Shooting Guardian
|
Deadly Chaser
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Shelling Guardian
|
Tactical Trooper
|