Skill Tree: Infinity Sword ST2: Difference between revisions
From Elwiki
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 35: | Line 35: | ||
|style="background-color:#FCBCBC;"| | |style="background-color:#FCBCBC;"| | ||
| Level 60 (5 SP) | | Level 60 (5 SP) | ||
|- | |||
| | |||
| | |||
| [[File:Bladerain.png|link=Blade Rain]] | |||
| | |||
|style="background-color:#FCBCBC;"| | |||
| Level 65 (5 SP) | |||
|} | |} |
Revision as of 08:15, 1 August 2013
Level 35 (4 SP) | |||||
Level 45 (4 SP) | |||||
Level 50 (4 SP) | |||||
Level 55 (4 SP) | |||||
Level 60 (5 SP) | |||||
File:Bladerain.png | Level 65 (5 SP) |