Skill Tree: Magic Knight ST2: Difference between revisions
From Elwiki
Shironsaki (talk | contribs) No edit summary |
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 1: | Line 1: | ||
{ | {| cellpadding="10" style="border-collapse: collapse; border: 0px solid rgb(0, 0, 0); width=100%; align=center;" | ||
| | |- | ||
| | | | ||
| 15- | | | ||
| | | [[File:ElSkill7.png|link=Wind Blade]] | ||
| 25- | | | ||
| | |style="background:{{ColorSel|CharLight|Elsword}}"| [[File:RPassive4.png|link=Basic Magical Offense Training]] | ||
| | | Level 15 (3 SP) | ||
| 35- | |- | ||
| | | | ||
| | |||
| [[File:ElSkill1i.png|link=Enhanced Fireball]] | |||
| | |||
|style="background:{{ColorSel|CharLight|Elsword}}"| [[File:ElSkill12.png|link=Kick]] | |||
| Level 25 (3 SP) | |||
|- | |||
| | |||
| [[File:Sword_Enchant_New.png|link=Sword Enchant]] | |||
| | |||
| [[File:ElSkill13i.png|link=Explosive Fist]] | |||
|style="background:{{ColorSel|CharLight|Elsword}}"| | |||
| Level 30 (3 SP) | |||
|- | |||
| | |||
| [[File:ElSkill11.png|link=Rising Slash]] | |||
| | |||
| [[File:Rising_Wave.png|link=Rising Wave]] | |||
|style="background:{{ColorSel|CharLight|Elsword}}"| | |||
| Level 35 (3 SP) | |||
|- | |||
| | |||
| [[File:ElSkill2i.png|link=Sword Fire]] | |||
| | |||
| [[File:ElSkill10i.png|link=Phoenix Talon]] | |||
|style="background:{{ColorSel|CharLight|Elsword}}"| [[File:ElSkill8.png|link=Iron Body]] | |||
| Level 40 (3 SP) | |||
|} |
Revision as of 22:16, 22 November 2018
Level 15 (3 SP) | |||||
File:ElSkill12.png | Level 25 (3 SP) | ||||
Level 30 (3 SP) | |||||
Level 35 (3 SP) | |||||
Level 40 (3 SP) |