Skill Tree: Yama Raja ST2: Difference between revisions
From Elwiki
Shironsaki (talk | contribs) No edit summary |
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 1: | Line 1: | ||
{ | {| cellpadding="10" style="border-collapse: collapse; border: 0px solid rgb(0, 0, 0); width=100%; align=center;" | ||
| | |- | ||
| | | | ||
| | | | ||
| 35- | | [[File:HighSpeed.png|link=High Speed]] | ||
| | | | ||
| | |style="background:{{ColorSel|CharLight|Ara}}"| [[File:Intermediate Magic Training.PNG|link=Intermediate Magical Offense Training]] | ||
| | | Level 35 (4 SP) | ||
| | |- | ||
| | | | ||
| | | [[File:YRPassive2.png|link=Spirit Enhancement]] | ||
| | | | ||
| [[File:ChainField.png|link=Rakshasa Stance 2 : Energy Burst]] | |||
|style="background:{{ColorSel|CharLight|Ara}}"| | |||
| Level 45 (4 SP) | |||
|- | |||
| | |||
| [[File:YRPassive1.png|link=Self-defense Spirit]] | |||
| | |||
| [[File:YRPassive3.png|link=Resurrection]] | |||
|style="background:{{ColorSel|CharLight|Ara}}"| [[File:Bulleto.png|link=Rakshasa Stance 4 : Soul Escape]] | |||
| Level 50 (4 SP) | |||
|- | |||
| | |||
| [[File:EnergySuppress.png|link=Suppression: Energy]] | |||
| | |||
| [[File:EnergyVoid.png|link=Energy Void]] | |||
|style="background:{{ColorSel|CharLight|Ara}}"| | |||
| Level 55 (5 SP) | |||
|- | |||
| | |||
| [[File:YRPassive5.png|link=Hell Gate]] | |||
| | |||
| [[File:YRPassive4.png|link=Howling]] | |||
|style="background:{{ColorSel|CharLight|Ara}}"| | |||
| Level 60 (10 SP, 3 SP) | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| [[File:EnergyCannon.png|link=Hell Blast]] | |||
| | |||
|style="background:{{ColorSel|CharLight|Ara}}"| | |||
| Level 65 (10 SP) | |||
|} |