Template:KD3: Difference between revisions
From Elwiki
m (→Sniping Ranger) |
m (→Ranger) |
||
Line 119: | Line 119: | ||
| align=left | [[Assault Kick]] | | align=left | [[Assault Kick]] | ||
| 0 + 0 | | 0 + 0 | ||
| '''LR''' | |||
|- align=center | |||
| align=left | [[Assault Kick]] '''Noted''' | |||
| 0 + -20 | |||
| '''LR''' | | '''LR''' | ||
|- align=center | |- align=center |
Revision as of 00:45, 16 August 2014
Ranger
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Sniping Ranger
|
Grand Archer
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Combat Ranger
|
Wind Sneaker
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trapping Ranger
|
Night Watcher
|