Webcomics/pl

From Elwiki
Język:English • español • français • magyar • Bahasa Indonesia • italiano • 한국어 • polski • português do Brasil • русский • 中文(简体)‎

ElType jest to seria magazynów stworzonych przez "KOG", twórcę Elsword. Każdy z numerów obejmuje główną historię oraz krótkie opowiadanie poboczne. Po wydaniu pierwszych czterech tomów, seria została przerwana ze względu na odejście głównego artysty Elsword. W późniejszym czasie, KOG stworzył serię promocyjnych Manhw(koreańskich komiksów) różniących się od ElType, z udziałem Chunga i kolejnych postaci.

Po wyjściu Ary nowa ekipa artystów wznowiła wydawanie ElType. Nową serię nazwano "ElType Season 2". Pierwszy tom wprowadzał Arę i opowiadał jej historię oraz zawierał kilka krótkich komiksów ilustrowanych przez różnych artystów.
Eltype Season 3 został wydany jakiś czas po tym, jak ogłoszono, że trzecia ścieżka rozwoju Ary, Elesis i Adda zostanie wprowadzona do gry.
Wszystkie magazyny zostały przescanlatowane (przetłumaczone) na język angielski. Pierwsze seria magazynów ElType zostały przetłumaczone na język polski, a kolejne są w trakcie tłumaczenia. Przetłumaczony jest również komiks "Czasoprzestrzeń Henira", pozostałe oczekują na tłumaczenie.

Wszystkie promocyjne komiksy znajdują się na oficjalnej stronie polskiej wersji językowej gry.ElType!Elsword Level Up!Komiksy promocyjneDziennik najpotężniejszej czarodziejki (Incident Log of Strongest High Magician in the World)

Dzienniki są serią komiksów internetowych przedstawiających przygody Aishy przed przybyciem do Ruben i spotkaniem Elsworda, pokazują one, co działo się nim dziewczyna utraciła swe moce. Scenariusz Team WEAVER, ilustracje Hanbyul.


Pozostałe


Lista Poradników
{{
Gra Przedmioty
Mechanika Gry
Zalety PostaciTabela DoświadczeniaPowalanieAmbicja
Odłamki EldrytuEfekty StatusówTytułyTereny ŁowieckieBossowie rajdów terenowychPvP
Poradniki
Odnowienie MenuSystem MałżeństwSystem Misji PrzypadkowychSystem ProfesjiWola
System Kart PotworówPersonalizowanie PostaciGildieUmiejętności Gidli
Zmiany
Reorganizacja PrzedmiotówOdnowienie Drzewka UmiejętnościOdnowienie Sekretów
Odnowienie Czasoprzestrzeni Henir'aReorganizacja Tablicy
Inne
WalutaHistoriaŚwiat Elsword'aŚcieżki DźwiękoweElTypeOpiekunka EL AnimeLista PotworówNPCLegendarni Mistrzowie
Kombosy UżytkownikówMisje na Umiejętności
Przedmioty
Notatki UmiejętnościZwierzakiWierzchowce
Ekwipunek
Przedmioty z Boss'ówUnikatowe UzbrojenieEkwipunek PvP (S2) i (S3)
Spis PrzedmiotówUlepszanie EkwipunkuUmieszczanie kamieni w slotach ekwipunku
Sklep
Item ShopRoztapiacze Lodu
}}